Vstupní vyšetření

Pacienti, kteří k nám přicházejí poprvé, mají možnost seznámit se s personálem i prostředím našeho zařízení.


Během první návštěvy jsou celkově vyšetřeni a seznámeni se stavem dutiny ústní. Pokud lékař při vyšetření shledá problémy, stanovuje léčebný plán. Pacientovi celkový stav sdělí, navrhne možnosti ošetření, probere výhody a nevýhody jednotlivých řešení a seznámí pacienty s časovou náročností a cenou úkonů. Ve spolupráci s pacientem pak vybírá nejvhodnější způsob terapie.


První návštěva bývá nezávazná a pacient ji nehradí. Pokud se pak spolu s lékařem dohodnou na společném postupu, pacient je objednán na další termíny.


Pacienti mají mimo jiné možnost se objednat k osobní konzultaci s lékařem. Ta je nezřídka kdy spojena s vyšetřením. Její případná úhrada a cena se odvíjí od časové náročnosti konzultace a od toho, zda se jedná o našeho registrovaného pacienta, či nikoli.V souladu s obecným nařízením Evropské unie GDPR (General Data Protection Regulation), týkající se ochrany osobních údajů, nebudou konzultace až na výjimečné a předem sjednané případy poskytovány přes internetové platformy ani telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Chci se objednat...