V roce 2022 z kapacitních důvodů nepřibíráme nové pacienty.

O nás

Jsme moderní pracoviště v centru Plzně. Poskytujeme individuální, bezbolestnou, komplexní péči o Vaše zuby v příjemném prostředí plně bezbariérových prostor. Veškerá ošetření zajišťuje tým vyškolených profesionálů - lékařů, dentálních hygienistek a sestřiček podle nejnovějších léčebných postupů a za užití nejmodernějšího vybavení.

Snažíme se vnášet do moderní medicíny lidskost. Vstřícnost, individualita a ochota, společně s nejaktuálnějšími léčebnými postupy jsou základními kameny námi poskytované péče.Společnost Apolona Dental vznikla v roce 2018. V listopadu téhož roku otevřela první pracoviště v Plzni Bolevci, zaměřující se především na pedostomatologii.
Od ledna roku 2019 byly otevřeny plně bezbarierové prostory v nově zrekonstruované provozovně v Nádražní ulici.Za vznikem společnosti stála myšlenka, poskytovat moderní stomatologickou péči v přátelském a přívětivém prostředí.
 Snažíme se proto sestavovat individuální léčebné plány, seznámit pacienty s plánovaným ošetřením a domluvit se na podrobnostech týkajících se zubního ošetření. Základem všeho je komunikace a snaha se domluvit.Prostředí poskytované péče se snažíme koncipovat přívětivě a dostupně, abychom co nejvíc odbourali strach z ošetření. Disponujeme mimo jiné i venkovní čekárnou, místností pro čištění zubů aj.Paleta poskytované péče je komplexní. Odborně vyškolení pracovníci na našem pracovišti si poradí s preventivními a konzervačními výkony, opravami zubů, estetickou medicínou, mikroskopickou endodoncií, chirurgií, implantologií, protetikou, dentální hygienou a se spoustou dalších výkonů.Snažíme se být přívětiví, především rodinní lékaři, pro všechny naše pacienty.

Lékaři

MDDr. Barbora Blažíčková
MDDr. Petr Havlík
MDDr. Lukáš Križan
MDDr. Adela Böhmová

Sestry

Hana Brychtová
Zdeňka Peksová
Alena Markvartová

Hygiena

Markéta Matoušková, DiS. et DiS.

Recepce

Lenka Fialová
Martina Francová